Jak zatem skutecznie wypromować się na TikToku ?

Oto kilka wskazówek 

1) Stwórz ciekawy profil. Chwytliwa nazwa to połowa sukcesu – no, może nie połowa, ale bardzo dobry start. Powinna być zabawna i kojarzyć się z treściami, które publikujesz. Napisz kilka słów o sobie. Dodaj także informacje o innych mediach społecznościowych, w których funkcjonujesz – fani chcą wiedzieć wszystko o swoich ulubionych TikTokerach, więc jeśli posiadasz konto na Instagramie z ciekawymi zdjęciami, to koniecznie się nim podziel.

2) Wygladaj atrakcyjnie (a przynajmniej schludnie) Każdemu zdarza się chyba obudzić z genialnym pomysłem na filmik. O ile głeboki, relaksujący sen świetnie wpływa na naszą kreatywność (niektórzy nawet twierdzą, że pomysły same przychodzą do nich we śnie!), o tyle rozczochrane włosy, wyciągnięta piżama czy dres zdecydowanie nie przyciągają pozytywnie nastawionych widzów. Może się nawet zdarzyć, że nieodpowiednie przygotowanie do tworzenia filmiki spowoduje falę negatywnych komentarzy – a chyba nie o taką popularność nam chodzi? Zanim zabierzesz się więc do tworzenia treści na TikToku, poświęć chwilę na odpowiednie przygotowanie. Nie musisz być od razu przygotowany jak na galę wręczenia Oscarów – postaraj się po prostu wyglądać dobrze.

3) Twórz zabawny przekaz …i to rzeczywiście zabawny. Śmianie się do mikrofonu z tobie tylko znanego powodu może być śmieszne przez chwilę (i raczej tylko dla ciebie), ale użytkownicy oczekują czegoś więcej. Nie próbuj być zabawny na siłę – to zwykle widać na pierwszy rzut oka i użytkownicy bardzo tego nie lubią. Zamiast tego daj sobie kilka dni na złapanie oddechu przed procesem kreacji, obserwuj otoczenie wokół siebie – być może w autobusie czy na deptaku zauważysz coś, co stanie się inspiracją dla bardzo zabawnego filmiku. Czasem dobrze jest też podzielić się pomysłem ze znajomymi i sprawdzić ich reakcję.

4) Używaj hashtagów …a najlepiej popularnych hashtagów. Paruj je z piosenkami znajdującymi się obecnie na topie, dodaj ciekawy przekaz i voila! Tagi ułatwiają wyszukiwanie filmików przez użytkowników, a przecież o to właśnie chodzi, by zostać znalezionym. Popularny temat zwiększy szanse na to, że ktoś trafi akurat do ciebie.

5) Filmuj w ciekawych lokalizacjach Nie ocenia się książki po okładce ani video po lokalizacji, ale otwarta szafa czy bałagan w kuchni w tle nie sprawiają dobrego wrażenia. Nie musisz od razu lecieć na Kanary, żeby twój filmik wyglądał profesjonalnie. Często wystarczy wizyta nad okolicznym jeziorem czy na słonecznym placu w otoczeniu kwiatów, aby sprawić, że twoje dzieło będzie cieszyć oko. Pamiętaj – najlepiej filmować w świetle dziennym! Unikaj cienia i sztucznego oświetlenia, chyba że są elementem kreacji.

6) Często wrzucaj coś nowego Użytkownicy lubią TikTokerów, którzy regularnie wrzucają nowy content. Nawet jeśli uda ci się zdobyć rzeszę fanów już za pierwszym razem, nie licz na to, że utrzymają się długo, jeśli o nich zapomnisz. Pamiętaj o nich i systematycznie wrzucaj nowe filmiki. Jeśli zadbasz o regularność, użytkownicy będą z niecierpliwością czekać na twoje kolejne realizacje.

7) Współpracuj z innymi TikTokerami Czy w twojej okolicy mieszkają jacyś popularni TikTokerzy? Może uda ci się wyskoczyć na ten sam koncert czy inne wydarzenie i namówić ich do na wspólny filmik? Pamiętaj – stalking jest nielegalny, więc staraj się nie być nachalny. Ludzie na ogół lubią być jednak rozpoznawani, więc istnieje spora szansa, że uda ci się osiągnać cel.

8) Komentuj filmiki innych użytkowników (oni zrobią to samo dla ciebie) Każdy lubi czuć się doceniony, więc jeśli podoba ci się czyjeś dzieło, nie wahaj się przed pochwaleniem go. Doceniony użytkownik to wdzięczny użytkownik, a jak lepiej wyrazić swoją wdzięczność, niż oglądając dokonania komentującego? Komentując pozytywnie cudze filmiki ogromnie zwiększamy szanse na to, że i nasze zostaną odebrane pozytywnie. Pamiętaj jednak, aby być naturalnym i chwalić tylko te realizacje, które rzeczywiście ci się podobają – nachalne przymilanie się nie jest fajne i fałsz bije z niego na kilometr.

9) Wszystko z punktów wyżej zastosowałeś ale chcesz mieć szybko dużą ilość wyświetleń na tiktok i lajków

Na stronie pozycjonowaniezeus.pl znajdziecie godne zaufania oferty, w tym polubienia Tik Tok. Nowi obserwatorzy Tik Tok również mogą zasilić Twoje konto, za pośrednictwem strony pozycjonowaniezeus.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.